Budowa domów jednorodzinnych

RM PROINVEST świadczy kompleksowe usługi w zakresie budownictwa jednorodzinnego, wolnostojącego lub w zabudowie bliźniaczej z pełną obsługą inwestycji.

Doświadczenie jest naszym dużym atutem-przez kilka lat budowania nowoczesnych domów wypracowaliśmy sprawdzone schematy, które dziś skutkują dobrymi rozwiązaniami, szybkim czasem realizacji, a w efekcie prowadzą do satysfakcji Klienta. Mając na uwadze najnowsze technologie oraz zapotrzebowania rynku, specjalizujemy się w budowie domów energooszczędnych, nisko energetycznych oraz pasywnych.

        

     

Jako nieliczni w Polsce, uzyskaliśmy certyfikat energooszczędności NF40 wydany przez NFOŚiGW (Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej). Jest to jedyny wiarygodny certyfikat uwierzytelniający energooszczędność domów.

Naszym Klientom proponujemy wyłącznie sprawdzone, najwyższej jakości materiały budowlane, zapewniając jednocześnie profesjonalizm, rzetelność i najlepszą jakość wykonania opartą na wieloletnim doświadczeniu i kompetencjach zatrudnionej kadry.

Duży nacisk kładziemy na innowacyjność, niezwykle istotną w branży budowlanej terminowość oraz zapewnienie niskich cen. Budowę domu realizujemy kompleksowo, od robót ziemnych, poprzez stan surowy po prace wykończeniowe - w zależności od oczekiwań Klienta. Jesteśmy w stanie zapewnić najwyższą jakość świadczonych usług na każdym etapie budowy. Robimy wszystko, co w Naszej mocy, by budowa domu była dla Państwa wyłącznie przyjemnością.

Zapraszamy do skorzystania z Naszych usług.