Oferta

"RM Proinvest Marek Rożnowski" jest firma ogólnobudowlaną, która wykonuje kompleksowo inwestycje. Od momentu założenia naszej działalności, celem nadrzędnym było świadczenie usług budowlanych o najwyższym standardzie, przy wykorzystaniu najnowocześniejszej technologii.

Firma pierwotnie zajmowała się usługami deweloperskimi w sektorze zabudowy jednorodzinnej. Dzięki dobrym relacjom z klientem firma zyskała bardzo duże doświadczenie w zakresie potrzeb konsumenckich, rozwiązań technologicznych w nieruchomościach. Czynniki te spowodowały, iż szybko rozwijające się przedsiębiorstwo, zdążyło w niedługim czasie zdobyć doskonałą renomę oraz silną pozycję na rynku.

Uczciwość wobec klientów i kontrahentów jest dla nas priorytetem.

"RM Proinvest Marek Rożnowski" to nowoczesna i stale rozwijająca się organizacja. Wieloletnie doświadczenie oraz wiedza zebrana w ciągu naszego funkcjonowania, pozwala nam z powodzeniem wdrażać w życie nasze założenia, pomnażać zasoby i śmiało patrzeć w przyszłość. Możemy się poszczycić wykształconą kadrą. Zatrudniamy wyspecjalizowanych pracowników z dużym doświadczeniem zawodowym we wszystkich dziedzinach. Współpracujemy z tylko z fachowcami i doświadczonymi pracownikami. Oferujemy również nowoczesne rozwiązania w zakresie technologii materiałów z dostosowaniem się do potrzeb i możliwości Inwestora, przy wykorzystywaniu doświadczeń na międzynarodowych budowach. Na życzenie Zleceniodawców oddajemy obiekty do użytkowania z kompletnym wyposażeniem "pod klucz".

Dzięki wysokiej jakości świadczonych usług oraz realizacji z zachowaniem wszelkich norm i przepisów budowlanych zdobyliśmy zaufanie i uznanie zarówno Inwestorów krajowych jak i zagranicznych - inwestorów publicznych i prywatnych.