Legalizacja zatrudnienia

Szukasz profesjonalnej firmy, która zalegalizuje pobyt i pracę zatrudnionego u Ciebie cudzoziemca w krótkim czasie?

Nie wiesz jakie dokumenty należy przygotować, ani do którego Urzędu się z nimi zgłosić?

Procedury, których wymaga zatrudnienie cudzoziemca Cię przerastają?

Skontaktuj się z nami!


Poprowadzimy cały proces legalizacji pobytu oraz zatrudnienia, minimalizując czas jaki musisz temu poświęcić. Skompletujemy wszelkie dokumenty, podejdziemy indywidualnie do każdej sprawy, będziemy monitorować trwające postępowania, aż do ich zakończenia. W imieniu Twojej firmy załatwimy wszelkie formalności w urzędach. W razie pytań jesteśmy dostępni pod telefonem 787 015 239 oraz email'em dokumenty@rmproinvest.pl.

Rodzaje dokumentów uprawniających do pracy:

OŚWIADCZENIE - to dokument uprawniający cudzoziemca do podjęcia legalnej pracy na terytorium Polski przez 90-180 dni pod warunkiem posiadania aktualnej wizy, bądź paszportu biometrycznego.
ZEZWOLENIE NA PRACĘ - to dokument uprawniający cudzoziemca do podjęcia legalnej pracy na terytorium Polski od roku do maks. 3 lat pod warunkiem posiadania aktualnej wizy. Możemy również wnioskować o przedłużenie takowego zezwolenia do 1,5 miesiąca przed upływem jego ważności.
ZEZWOLENIE NA POBYT CZASOWY I PRACĘ - to dokument uprawniający do pobytu i pracy na terytorium Polski do trzech lat.
ZEZWOLENIE NA PRACĘ SEZONOWĄ - to dokument uprawniający do pracy na terytorium Polski do maksymalnie 9 miesięcy, ale tylko w zawodach określonych w rozporządzeniu Ministra.

OFERTA:
Przygotowanie poszczególnych dokumentów uprawniających cudzoziemca do podjęcia legalnej pracy oraz zezwalających na pobyt na terenie RP:
- wypełnianie wniosków, oświadczeń, przygotowywanie pism oraz załączników,
- przedłużanie zezwoleń,
- reprezentowanie Klienta przed organami administracji publicznej w sprawach związanych z uzyskaniem pozwoleń na pracę dla cudzoziemców.